Spotkanie z artystą malarzem

Nie ma rzeczy niemożliwych. Przekonali się o tym dzisiaj uczniowie klasy 4c, 4d oraz 7a i 8a podczas spotkania z artystą malarzem Stanisławem Kmiecikiem. Niby nic szczególnego, ale jednak. Pan Stanisław maluje stopami, gdyż urodził się bez rąk. Podczas spotkania odpowiadał na wszystkie pytania. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem, gdyż artysta nawiązał świetny kontakt z młodzieżą, w czym niemała zasługa pani Moniki Woszczyńskiej – Kmiecik. Pan Stanisław podarował naszej szkole obraz namalowany w trakcie spotkania, rozdawał autografy. Uczniowie mieli również możliwość obejrzenia wystawy prac artystów malujących ustami i stopami. Duża rzecz, a to wszystko w gościnnych progach MCK „Sokół” w Nowym Sączu.