Ślubowanie klas I

Dnia 7 października odbyło się w naszej szkole ślubowanie klas I. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz październikowych imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców i nauczycieli. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania kolorowymi ołówkami dokonali zaproszeni goście. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów naszej szkoły. Następnie obejrzeliśmy program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy!

Nad przebiegiem uroczystości czuwała wicedyrektor pani Renata Macheta oraz wychowawczynie – pani Magdalena Basta, pani Alicja Gadzina oraz pani Marta Żak. Oprawę muzyczną przygotowała pani Dorota Szymbara i pani Wioletta Dunikowska, a plastyczną pani Renata Polańska.

Przejdź do treści