Mini Granty

MINI GRANTY na realizację inicjatyw społecznych przyznane! W ramach konkursu pn. MINI-GRANTY „Wsparcie integracji społecznej oraz sytuacji socjalnej uchodźców z Ukrainy” – województwo Małopolskie, realizowanego przez Stowarzyszenie Sursum Corda, a finansowanego przez Fundację Kindermissionswerk „Die Sternsinger” zostało przyznanych 10 mini-grantów o wartości 4580zł każdy!

Wśród zwycięskich projektów jest „Bratnia dłoń” – inicjatywa Szkolnego Klubu Wolontariatu przy naszej szkole, którego opiekunkami są p.Joanna Mikulska i  p.Wiesława Górska.

Przyznane GRANTY zostaną przeznaczone na realizację akcji społecznych mających na celu integrację i readaptację społeczną dzieci i młodzieży z Ukrainy, które w związku z działaniami wojennymi, po 24.02.2022r. przybyły na terytorium Polski. Źródło: Stowarzyszenie Sursum Corda /w górę serca/

Fotorelacja z działań w ramach projektu – TUTAJ