„Kolory jesieni” – konkurs

Jesień jest kolorową i pobudzającą do refleksji porą roku. Bogactwo materiału przyrodniczego, którego nam dostarcza, rozwija wyobraźnię i skłania dzieci do aktywności twórczej. Aby zaprezentować umiejętności plastyczne przedszkolaków, wychowawczynie grup przedszkolnych p.Agata Krupa i p.Bernadeta Majca zorganizowały konkurs plastyczny pt. „Kolory jesieni”.
W poniedziałek, 17 października nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, w którym wzięło udział 40 przedszkolaków. Komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła następujące osoby:
I miejsce – Dominika Petrylak, gr. I
II miejsce – Wiktoria Ćwikiel, gr. II
III miejsce – Pola Sobonkiewicz, gr. II

Wyróżnienia:
Pola Sobonkiewicz, gr. II
Paulina Potoczek, gr. I
Gabriela Trybuch, gr. I

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom, za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy.

Przejdź do treści