Stroiki bożonarodzeniowe

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego:
I miejsce: Tomasz Gwóźdź 5c,
II miejsce: Krzysztof Kakuba 5c,
III miejsce: Zuzanna Komperda 6d
.
Wyróżnienia: Artur Mikołajczyk 5c, Olga Grabek 7a, Lena Grubarczyk 4b, Emilia Ząbkowska 7a, Milena Bryja 7a, Zuzanna Cisoń 7a, Katarzyna Maza 4b, Arkadiusz Lichoń 4b, Lena Grabek 5a, Natasza Gwóźdź 7c, Izabela Szlachta 7c, Amelia Ligęza 4b, Natalia Studzińska 7c, Jakub Stawiarski 5a, Lena Schneider 5a, Maja Niemczycka 5d, Jakub Popiela 7a, Ilyas Adnan 6e, Maksymilian Pałka 6e.
Prace wykonane pod opieką pani Renaty Polańskiej zostały ocenione przez jury w składzie: p.Alicja Ćwik-Tomasik, p.Alicja Ząbkowska i p.Renata Polańska.

Bardzo dziękujemy za wyjątkowo liczne zaangażowanie uczniów w tegoroczny konkurs świąteczny! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Przejdź do treści