Wizyta w Domu Seniora

„Bóg nie mógł być wszędzie, a więc stworzył Babcię i Dziadka”. Ta oczywista prawda towarzyszy nam cały rok, a szczególnie mocno wybrzmiewa w dwa zimowe dni, 21 i 22 stycznia, gdyż jak wszystkim wiadomo, obchodzimy wtedy Dzień Babci i Dzień Dziadka. To już tradycja, że w związku z tym świętem nasi uczniowie (w tym roku uczennice klasy 4a Zosia Stanuch, Emma Fiut, Antonina Więcek, Zosia Piech oraz 8e Dominika Trepa i Natalia Włodarczyk) odwiedzają Dzienny Dom Seniora. Z ciepłym przyjęciem spotkał się program przygotowany przez uczennice, toczyły się miłe, pełne wspomnień rozmowy. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla dzieci (wiadomo Babcie). Na pamiątkę Babcie i Dziadkowie otrzymali kolorowy wiosenny podarunek – łatwiej będzie przetrwać zimę. Opiekę nad uczniami sprawowała pani Alicja Gałęziowska, a plastycznie wsparła pani Renata Polańska.

Przejdź do treści