Interpunkcja na ścianie – MURAL

W ubiegłym roku szkolnym zostaliśmy laureatami Ogólnopolskiego Konkursu ,,Projektanci Edukacji” ogłoszonego przez Wydawnictwo ,,Nowa Era”. Napisaliśmy projekt edukacyjny ,,Interpunkcja na ścianie”, który zakładał namalowanie muralu na szkolnym korytarzu. Z przyczyn od nas niezależnych nie mogliśmy go wykonać w roku szkolnym 2021/2022, ponieważ planowany był przegląd instalacji elektrycznej. Pod okiem Mgr Morsa wykonaliśmy go w ferie. Cały projekt graffiti jest pomysłem uczniów klasy 8a oraz Aleksandry Guc z 8b, która jest autorką hasła, zwracającego uwagę na ważność dziesięciu małych znaków interpunkcyjnych. Każdy z uczestników projektu otrzymał dyplom laureata Ogólnopolskiego Konkursu ,,Projektanci Edukacji. Na koniec prac malarskich Mgr Mors poprosił uczniów o naukę tańca, nie odmówili. Było spektakularnie! Opiekunem projektu była Alicja Gałęziowska

Przejdź do treści