„Woda życiem i magią”

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 27 marca. Nasi uczniowie spisali się znakomicie zajmując wysokie lokaty.

22 marca to dzień szczególny dla Sądeckich Wodociągów z dwóch powodów. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Wody i wtedy właśnie przedstawiono listę laureatów konkursu plastycznego „Woda życiem i magią”. Konkurs po raz pierwszy miał charakter ogólnopolski i odbył się pod honorowym patronatem Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”.

KATEGORIA II:
Miejsce I: Mateusz Gwóźdź, klasa II, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Nowym Sączu
Miejsce II: Tomasz Gwóźdź, klasa V, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Nowym Sączu
Wyróżnienie: Liliana Skrzypiec, klasa V, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Nowym Sączu

Źródło: Sądeckie Wodociągi