Kandydatki do Sejmu Dzieci i Młodzieży

Zapraszamy od obserwowania profilu facebookowego kandydatek do tegorocznej edycji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Uczennice z klasy 8a – Karolina Sus oraz Liliia Tyschenko dokumentują działania w ramach projektu na stronie facebookowej. Profil zobaczTUTAJ

Sejm Dzieci i Młodzieży to wyjątkowy projekt edukacyjny Kancelarii Sejmu. Jego celem od ponad 20 lat jest kształtowanie postaw obywatelskich oraz szerzenie wśród młodzieży wiedzy na temat zasad funkcjonowania polskiego Sejmu i demokracji parlamentarnej, a od kilku lat także aktywizacja młodych ludzi do działania na rzecz ich środowisk lokalnych. Każdego roku, w ramach nowej edycji SDiM, ogłaszany jest konkurs dla uczniów, w którym nagrodą jest udział w posiedzeniu odbywającym się tradycyjnie 1 czerwca, czyli w Międzynarodowym Dniu Dziecka.

Przejdź do treści