Dzień Edukacji Narodowej

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej, z tej też okazji nauczyciele uczący w sądeckich szkołach publicznych i niepublicznych zostali uhonorowani nagrodami, przyznanymi przez prezydenta miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla. W tym roku nagrodę prezydenta Nowego Sącza otrzymało 76 nauczycieli oraz 4 dyrektorów, uczących w szkołach publicznych i niepublicznych.

Wśród nagrodzonych znalazły się nauczycielki z naszej szkoły, którym serdecznie gratulujemy.

Więcej informacji na stronie: sadeczanin.info Zdjęcie: fot. print screen fb/Prezydent Ludomir Handzel

Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz promowanie wśród uczniów pięknych postaw i wartości NAGRODĘ DYREKTORA ZSP nr 6 otrzymało 21 nauczycieli.