Mikołajki 2023

Mikołajkowo było już od 5 grudnia w kilku klasach siódmych i ósmych. Przedszkolaki natomiast odwiedziły kino Sokół, gdzie były zabawy, upominki i konkursy z nagrodami. W tym dniu najmłodsi obejrzeli film „Trolle”.

6 grudnia…
Od samego rana po korytarzach szkolnych chodzili uczniowie ubrani w mikołajkowe czapki. Święty Mikołaj przybył w towarzystwie pięknych śnieżynek, a wszyscy witali gości z ogromnym entuzjazmem.
Były również mikołajkowe wyjścia na kręgle, do kina, warsztaty robienia pizzy… czy wyjścia do krainy zabawy-Ufoland.
Świetliczaki wcieliły się w rolę ekipy ratunkowej Świętego Mikołaja, aby ocalić go z rąk krnąbrnego Gałgana. Dzieci spisały się znakomicie. Rozwiązały wiele trudnych łamigłówek i odnalazły sprawcę, przy okazji świetnie się bawiąc.

Wszystkim Mikołajom serdecznie dziękujemy!
🎅🎅🎅🎅🎅🎅

Przejdź do treści