Uroczyste otwarcie

W dniu 18 grudnia 2023 r. w ZSP nr 6 została uroczyście otwarta EKOPRACOWNIA, utworzona dzięki otrzymanej przez szkołę dotacji w kwocie 75 000 zł. z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Sala została wyremontowana oraz wyposażona w nowe meble i nowoczesny sprzęt.

Uroczystego oddania do użytku pracowni i przecięcia wstęgi dokonali: Prezydent Nowego Sącza – pan Ludomir Handzel, Dyrektorka Wydziału Edukacji – pani Ilona Kronenberger, Przedstawicielka Wydziału Przedsiębiorczości Urzędu Miasta – pani Monika Sarnecka oraz Dyrektorka ZSP nr 6 – pani Lucyna Szczepanek.

Spotkanie (już w pracowni) rozpoczęło się przywitaniem zaproszonych gości oraz krótkim wprowadzeniem, ilustrowanym prezentacją multimedialną. Uczniowie pokazali, w jak komfortowych warunkach będą teraz realizować zajęcia o tematyce ekologicznej, a także przeprowadzać różnorodne badania i eksperymenty.

Film z uroczystości na stronie Prezydenta Miasta Ludomira Handzla – TUTAJ

Przejdź do treści