Najpiękniejszy stroik…

W poniedziałek (8 stycznia 2024 roku) w obecności pani dyrektor Lucyny Szczepanek odbyło się wręczenie dyplomów i nagród zwycięzcom Szkolnego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”. Uczniom jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Wyniki konkursu plastycznego: ,,Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”
I miejsce: Oliwier Świdrak, klasa 5a
Il miejsce: Zuzanna Komperda, klasa 7d
III miejsce: Tomasz Gwóźdź, klasa 6c

Wyróżnienia: Maja Święs 6b, Antonina Więcek 5a, Arkadiusz Lichoń 5b, Katarzyna Petrylak 6c, Justyna Gibel 6c, Zofia Szuba 6c, Filip Bodziony 6c, Łukasz Śledziński 6c, Krzysztof Kakuba 6c, Martyna Suchonek 4b, Kaja Malarz 4b, Marcin Dźwigniewski 4b, Stanisław Pobocha 4b, Igor Stefański 4b, Zofia Serafin 5c.

Prace zostały wykonane na lekcjach plastyki pod kierunkiem pani Renaty Polańskiej, a oceniało je jury w składzie: p.Renata Polańska, p.Alicja Ćwik-Tomasik, p.Anna Guc.

Przejdź do treści