Wielkanocna pisanka

Od wieków jajko uznawane było za symbol źródła życia. Wierzono, że ozdobione jajko ma tajemniczą moc. Nawiązując do tej pięknej tradycji, jak co roku o tej porze, uczniowie na lekcjach plastyki przygotowywali pisanki. Powstało wiele pięknych prac wykonanych w formie tradycyjnych pisanek na wydmuszce. Było również wiele realizcji na jajku plastikowym i styropianowym.

Pisanki wzięły udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”.

I miejsce: Patryk Michalik 5b,
II miejsce: Zuzanna Janikowska 7e,
III miejsce: Aleksandra Faltyn 4b.

Wyróżnienia:
Justyna Greczek 7b, Maja Malarz 7b, Piotr Krawczyk 6b, Maja Święs 6b, Maja Gawlik 6c, Maja Niemczycka 6d, Karol Michalik 6d, Krystyna Sarota 5b, Arkadiusz Lichoń 5b, Dominik Jasiński 5b.

Serdecznie gratulujemy!

Prace oceniało jury w składzie: p.Renata Polańska, p.Alicja Ćwik-Tomasik, p.Alicja Ząbkowska.