Święto Szkoły 2024

11 czerwca w naszej szkole było gwarno, wesoło i kolorowo, a wszystko za sprawą imprez z okazji ŚWIĘTA SZKOŁY. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konkursów, turniejów sportowych, pokazów tanecznych i występów wokalnych.

 • NASZ PATRON – Przedstawiciele klas czwartych jako pierwsi wzięli udział w zmaganiach konkursowych, podczas których wykazali się olbrzymią wiedzą o patronie szkoły – Karolu Szymanowskim. Oto wyniki konkursu:
  I miejsce – drużyna z IV b
  II miejsce – drużyna z IV d
  III miejsce – drużyna z IV c

 • OMNIBUS(y) czyli ten (ci), który (rzy)wie (wiedzą) wszystko. Uczniowie klas ósmych dzielą się wiedzą nie zawsze użyteczną. Tytuł szkolnego OMNIBUSA 2024 zdobyła drużyna z klasy 8a

 • KOLOROWY ŚWIAT MANDALI – Klasy 4-6 wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą mandalę. Uczniowie spisali się wspaniale, tworząc zaskakująco piękne kompozycje i wykazując wspaniałą umiejętność pracy zespołowej. Wśród prac klas czwartych najpiękniejsza okazała się mandala wykonana przez klasę 4b, z klas piątych – mandala klasy 5d. Spośród klas szóstych wybrana została praca klasy 6b.

 • ZUMBA i inne tańce na placu apelowym w wykonaniu nie tylko uczniów 🙂 Nawet deszcz nie przeszkodził w dobrej zabawie, która przeniosła się wówczas na korytarze szkolne.

 • KARAOKE – uczniowie klas 4-6 próbowali swoich sił w śpiewie. Na razie ze wsparciem karaoke, za rok wszystkie festiwale będą nasze 🙂

 • MECZE KOSZYKÓWKI:
  Klasy ósme – Zacięty mecz miedzy klasą 8a i 8c. Początkowo przewaga była po stronie klasy 8a, ostatecznie wygrali zawodnicy z 8c. Bohaterem meczu został Damian Czerski 🙂
  Klasy siódme – I miejsce klasa 7a, II miejsce klasa 7e, III miejsce klasa 7d.

 • GALA TALENTÓW – Klasy 0-3

 • SZKOŁA MARZEŃ – konkurs plastyczny dla klas 0-3. Wyniki:
  Oddziały przedszkolne – Katia Kyrylych
  klasy 1 – Noemi Basińska
  Klasy 2 – Judyta Wiktor
  Klasy 3 – Martyna Orzechowska

Wspomnień czar...
Przejdź do treści