I miejsce w X Biegu Patrolowym Śladami Św. Jana Pawła II
Już wcześniej przekazaliśmy gratulacje dla Zosi Gwiżdż, Mai Sus i Laury Szczepanek z klasy 6c, które drugi wygrały X Bieg Patrolowy Śladami Papieża św. Jana Pawła II. Dziewczyny musiały wykazać się nie tylko wiedzą o życiu i pontyfikacie papieża, ważna była również kondycja fizyczna, aby szybko pokonywać kolejne punkty patrolowe umieszczone na Plantach, pod pomnikiem […]
I miejsce w X Biegu Patrolowym Śladami Św. Jana Pawła II Dowiedz się więcej »










