42 lata z sercem dla uczniów. Piękne pożegnanie Pani Dyrektor Renaty Machety
19 czerwca był dniem pełnym wzruszeń i głębokiej wdzięczności. Uczniowie naszej szkoły zebrali się, aby uroczyście pożegnać odchodzącą na zasłużoną emeryturę Panią Wicedyrektor Renatę Machetę. To wyjątkowy moment w historii naszej placówki – Pani Dyrektor spędziła w tych murach aż 42 lata pracy, z czego przez 21 lat opiekowała się nami jako wicedyrektor. Tego dnia najważniejszy […]
42 lata z sercem dla uczniów. Piękne pożegnanie Pani Dyrektor Renaty Machety Dowiedz się więcej »










