Konkurs dla klas 8 馃馃馃

Fundacja Rozwoju Edukacji i Przedsi臋biorczo艣ci wraz z kilkunastoma cechami rzemie艣lniczymi z ca艂ej Polski zorganizowa艂a Konkurs Wiedzy o Rzemio艣le skierowany do uczni贸w klas 贸smych szk贸艂 podstawowych. Cel konkursu to promocja wiedzy o zawodach rzemie艣lniczych, rzemio艣le i mo偶liwo艣ciach pracy w danym zawodzie, jak r贸wnie偶 zach臋cenie uczni贸w do wyboru bran偶owej szko艂y zawodowej. Konkurs obejmowa艂 dwa etapy. Pierwszy przeprowadzony zosta艂 na poziomie szko艂y. Kolejny etap (przeznaczony dla trzech najlepszych uczni贸w z pierwszego etapu) odb臋dzie si臋 w siedzibach cech贸w. Konkurs przeprowadzony zosta艂 za po艣rednictwem dedykowanej platformy edukacyjnej umo偶liwiaj膮cej rejestracj臋 uczestnik贸w, dost臋p do bazy wiedzy oraz przeprowadzenie testu z natychmiastowym dost臋pem do wynik贸w. (殴r贸d艂o: frep.org.pl) Gratulujemy laureatom pierwszego etapu!

  1. miejsce – Kacper 艢wigut, 8c
  2. miejsce – Izabela Kulig, 8a
  3. miejsce – Justyna Majoch, 8f

Przejd藕 do tre艣ci