Woda życiem i magią

Dnia siódmego marca bieżąco roku odbył się finał etapu szkolnego Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Woda życiem i magią”. Organizatorem konkursu są Sądeckie Wodociągi. Obecna edycja odbywa się pod patronatem Izby Gospodarczej ,,Wodociągi Polskie”. Decyzją komisji etapu szkolnego, w skład której wchodzili – pani Barbara Bartoszewska, pan wicedyrektor Ryszard Gałęziowski, pani Anna Guc oraz pani Renata Polańska do finału przechodzą prace plastyczne następujących uczniów: Tomasz Gwóźdź 5c, Julia Leśniak 6b, Zuzanna Komperda 6d, Zuzanna Cisoń 7a, Lena Szczepanek 6a, Katarzyna Maza 4b, Martyna Maślanka 4b, Marianna Michalik 4b, Wiktoria Krzak 4b, Magdalena Szczepanik 5a, Chanel Wojciechowska 5a, Patrycja Chlipała 6c, Maja Malarz 6b, Weronika Wojtas 6b, Maciej Sowa 6b, Jakub Kiełbasa 7a, Martyna Kasprzak 6d, Dawid Iwański 6c, Maja Święs 5b, Mateusz Gwóźdź 2b, Liliana Skrzypiec 5c, Zuzanna Kościsz 6c. Prace zostały przygotowane pod opieką pani Renaty Polańskiej. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy! Życzymy powodzenia w finałowym etapie konkursu!

Przejdź do treści