Karolina i Lilija w Sejmie

„Udało się! Zakwalifikowałyśmy się do tegorocznej edycji Sejmu Dzieci i Młodzieży. 1 czerwca zasiądziemy w sejmowych ławach. Jesteśmy podekscytowane ponieważ Sejm Dzieci i Młodzieży porusza tematy ważne dla kształtowania postaw młodych Polaków. W historii SDiM poruszano takie zagadnienia jak m.in.: prawa dziecka, globalizacja, ekologia, szkoła, samorząd uczniowski, wolontariat oraz wybory parlamentarne. W tym roku tematem bylo powstanie w getcie warszawskim. Dzięki uczestnictwu w konkursie uwierzyłyśmy że mamy realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistości i na kształtowanie postaw patriotycznych w przestrzeni publicznej. Mamy nadzieję, że będziemy godnie reprezentować naszą szkołę podczas XXIX Sesji SDIM. Dziękujemy naszym kolegom, koleżankom, nauczycielom i sojusznikom za okazaną pomoc i wsparcie podczas naszych działań. Jestescie cudowni!”
Posłanki Karolina Sus & Lilija Tyszczenko

Więcej na stronie facebookowej TUTAJ

Przejdź do treści