Wakacje!

W dniu 23 czerwca odbyła się akademia kończąca rok szkolny 2022/23, w której uczestniczyli uczniowie klas III oraz VIII.

Za najwyższe wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie uczniowie tych klas otrzymali nagrody książkowe.

Klasa 3a z panią Adrianną Sikorą
Nikola Olchawa, Bartosz Pęksa, Laura Rystwej, Kamil Stabrawa.
Klasa 3b z panią Małgorzatą Dominik–Suchonek
Aleksandra Cisowska, Marcin Dźwigniewski, Ewelina Koczela, Kaja Malarz, Zuzanna Obrzut, Stanisław Pobocha, Anna Strojny, Martyna Suchonek.
Klasa 3c z panią Violettą Dunikowską
Bartłomiej Furtak, Zofia Gwiżdż, Mikołaj Kustra, Jakub Słowiński, Maja Sus, Laura Szczepanek.
Klasa 3d z panią Beatą Biedzian – Oleksy
Anna Giza, Karolina Kiełbasa, Aleksandra Rzońca, Szymon Salamon, Mikołaj Skrzypiec, Dawid Smolarski.

Klasa 8a oraz pani Alicja Gałęziowska
Łucja Dyrek, Kamil Irzyk, Martyna Król, Izabela Kulig, Alicja Ociepka, Aleksandra Oratowska, Karolina Sus
Klasa 8b oraz pani Agata Skowron
Agata Członka, Małgorzata Gieniec, Aleksandra Guc, Adam Jamrozowicz, Emil Krzeszowski, Piotr Kuciel
Klasa 8c oraz pan Krystian Jarzębak
Zuzanna Kasprzak, Szymon Kaczmarek, Kacper Świgut
Klasa 8d oraz pani Wiesława Górska
Maja Dominik, Maksymilian Jurczak, Kinga Kulig, Paweł Madzia
Klasa 8e oraz pani Lucyna Buć
Anna Miśtak, Róża Mrozowska, Dominika Trepa, Antoni Wawrzyniak, Natalia Włodarczyk
Klasa 8f oraz pan Adam Ozga.
Kacper Pawlik, Mikołaj Szewczyk, …

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
Agata CZŁONKA, Natalia WŁODARCZYK i Paweł MADZIA zostali wyróżnieni Statuetką Karola Szymanowskiego, za sukcesy w nauce oraz osiągnięcia w pozaszkolnych konkursach w mieście i województwie.

Rodzicom, którzy nie szczędzili czasu i energii, aby uatrakcyjnić życie w szkole, przekazano podziękowania od nauczycieli i dyrekcji szkoły.

Uroczystość uświetniły występy naszych szkolnych artystów: zespół z klasy 3c, Martyna Suchonek, Paweł Madzia i na zakończenie tańczący ósmoklasiści.