Konkurs plastyczny

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przystąpili do Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Utwory Adama Mickiewicza w plastyce”. Organiztorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Sączu. Prace plastyczne zostały wykonane na lekcjach plastyki pod kierunkiem pani Renaty Polańskiej. Spośród wszystkich realizacji wybrano trzydzieści prac, które wezmą udział w finale. Oto nazwiska uczniów prezentujących naszą szkołę: Zuzanna Janikowska kl. 7e, Ilyas Adnan kl. 7e, Zuzanna Dąbrowska kl. 7d, Zuzanna Komperda kl. 7d, Martyna Kasprzak kl. 7d, Joanna Marcisz kl. 7d, Tomasz Gwóźdź kl. 6c, Artur Mikołajczyk kl. 6c, Krzysztof Kakuba kl. 6c, Zofia Szuba kl. 6c, Cyprian Kotarba kl. 6c, Weronika Wojtas kl. 7b, Julia Leśniak kl. 7b, Dominika Pobocha kl. 7b, Łukasz Sobczyk kl. 7b, Lena Studzińska kl. 6a, Magdalena Szczepanik kl. 6a, Dawid Iwański kl. 7c, Julia Dąbrowska kl. 7c, Patrycja Chlipała kl. 7c, Wojciech Maślanka kl. 7c, Arkadiusz Lichoń kl. 5b, Amelia Ligęza kl. 5b, Martyna Maślanka kl. 5b, Adrian Faron kl. 5b, Aleksandra Cisowska kl. 4b, Dawid Smolarski kl. 4d, Mikołaj Filip kl. 6c, Roksana Koszkul kl. 7a, Lena Kozłowska kl. 5d.
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i życzymy sukcesów w finale! Powodzenia!

Przejdź do treści