Finał konkursu…

17 stycznia odbył się finał SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O TRADYCJACH BOŻONARODZENIOWYCH pod patronatem Księdza Prałata Jerzego Jurkiewicza. Zmagania uczniów oceniało jury w składzie: ks. prał. Jerzy Jurkiewicz, dyrektorka szkoły p.Lucyna Szczepanek oraz wicedyrektorka p.Renata Macheta. O podkład muzyczny zadbała nauczycielka muzyki p.Magdalena Mirek.

WYNIKI:
I miejsce – Amelia CABAŁA, Zofia GWIŻDŻ oraz Emilia OGORZAŁEK.
II miejsce – Laura SZCZEPANEK, Arkadiusz LICHOŃ oraz Jan JAMROZOWICZ.
III miejsce – Lena GRABEK, Katarzyna PETRYLAK, Krzysztof KOWALSKI.

WYRÓŻNIENIA:
– drużyna: Lena SCHNEIDER, Magdalena SZCZEPANIK, Jan WIEWIÓRA.
– drużyna: Liliana LUPA, Zofia STAUCH, Laura PACH.

Organizatorki konkursu: p.Alicja Ząbkowska i p.Kinga Tokarczyk.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy dużej wiedzy o tradycjach bożonarodzeniowych!

Przejdź do treści