Turniej klas III

TURNIEJ SPORTOWY O PUCHAR DYREKTORA – to impreza sportowa dla klas III, która na stałe wpisała się w kalendarz naszej szkoły. Turniej poprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego – pani Dominika Janik i pan Krystian Jarzębak. Impreza rozpoczęła się na placu apelowym, gdzie klasy prezentowały plakaty, wierszyki i piosenki… Po rozgrzewce wszyscy udali się na salę gimnastyczną, gdzie pokonywali liczne tory przeszkód, skakali w dal, odbijali piłeczkami … czyli musieli wykazać się dużą sprawnością fizyczną. Zmaganiom towarzyszył głośny doping koleżanek i kolegów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zapał z jakim przystępowali do różnorodnych zadań sportowych i gratulujemy klasie 3b, która zdobyła przechodni PUCHAR DYREKTOR SZKOŁY! Kolejne miejsca zajęły: II miejsce – 3d, III miejsce – klasa 3c, IV miejsce – klasa 3a

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i filmów z tego ciekawego, sportowego wydarzenia !