Święto Szkoły 2024

11 czerwca w naszej szkole było gwarno, wesoło i kolorowo, a wszystko za sprawą imprez z okazji ŚWIĘTA SZKOŁY. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konkursów, turniejów sportowych, pokazów tanecznych i występów wokalnych.

• NASZ PATRON – Przedstawiciele klas czwartych jako pierwsi wzięli udział w zmaganiach konkursowych, podczas których wykazali się olbrzymią wiedzą o patronie szkoły – Karolu Szymanowskim. Oto wyniki konkursu:
    I miejsce – drużyna z IV b
    II miejsce – drużyna z IV d
    III miejsce – drużyna z IV c

• OMNIBUS(y) czyli ten (ci), który (rzy)wie (wiedzą) wszystko. Uczniowie klas ósmych dzielą się wiedzą nie zawsze użyteczną. Tytuł szkolnego OMNIBUSA 2024 zdobyła drużyna z klasy 8a

• KOLOROWY ŚWIAT MANDALI – Klasy 4-6 wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą mandalę. Uczniowie spisali się wspaniale, tworząc zaskakująco piękne kompozycje i wykazując wspaniałą umiejętność pracy zespołowej. Wśród prac klas czwartych najpiękniejsza okazała się mandala wykonana przez klasę 4b, z klas piątych – mandala klasy 5d. Spośród klas szóstych wybrana została praca klasy 6b.

• ZUMBA i inne tańce na placu apelowym w wykonaniu nie tylko uczniów 🙂 Nawet deszcz nie przeszkodził w dobrej zabawie, która przeniosła się wówczas na korytarze szkolne.

• KARAOKE – uczniowie klas 4-6 próbowali swoich sił w śpiewie. Na razie ze wsparciem karaoke, za rok wszystkie festiwale będą nasze 🙂

• MECZE KOSZYKÓWKI:
    Klasy ósme – Zacięty mecz miedzy klasą 8a i 8c. Początkowo przewaga była po stronie klasy 8a, ostatecznie wygrali zawodnicy z 8c. Bohaterem meczu został Damian Czerski 🙂
    Klasy siódme – I miejsce klasa 7a, II miejsce klasa 7e, III miejsce klasa 7d.

• GALA TALENTÓW – Klasy 0-3

• SZKOŁA MARZEŃ – konkurs plastyczny dla klas 0-3. Wyniki:
    Oddziały przedszkolne – Katia Kyrylych
    klasy 1 – Noemi Basińska