Gala uczniów szczególnie uzdolnionych

17 czerwca w Sali Ratuszowej spotkali się szczególnie uzdolnieni uczniowie sądeckich szkół. Z naszej szkoły zostało zakwalifikowanych dziesięciu uczniów:

  • Dominika POBOCHA, 7b
  • Jakub KIEŁBASA, 8a
  • Małgorzata FAŁOWSKA, 8b
  • Zuzanna JANIKOWSKA, 7e
  • Lena SZCZEPANEK, 7a
  • Milena BRYJA, 8a
  • Hubert MIGACZ, 7b
  • Dawid SZCZYGIEŁ, 7c
  • Artur MIKOŁAJCZYK, 6c
  • Julia LEŚNIAK, 7b

Prezydent Miasta Nowego Sącza, Ludomir Handzel osobiście uhonorował osiągnięcia uczniów gratulując im oraz wręczając nagrody. W ten sposób docenił nie tylko talent, ale przede wszystkim systematyczną naukę i wkład pracy. Słowa uznania padły również pod adresem opiekunów naukowych laureatów, finalistów oraz zwycięzców konkursów przedmiotowych i tematycznych.

Więcej na stronie facebookowej Prezydenta Ludomira Handzla

Przejdź do treści