Zakończenie roku 2023/2024

Pierwszy dzień wakacji to dobry moment, żeby jeszcze na chwilę wrócić do dnia zakończenia roku szkolnego. Trzecioklasiści dziękowali swoim paniom za wprowadzenie w świat edukacji. Ósmoklasiści żegnali z radością, ale i łezką w oku szkołę, w której spędzili ponad połowę swojego życia. Popłynęły słowa podziękowań do rodziców i nauczycieli. Jakub Kiełbasa z klasy 8a wyróżniony został specjalną nagrodą za osiągnięcie naukowe i postawę. Pożegnaliśmy księdza Główczyka, który kończy posługę w Nowym Sączu. W końcu pani dyrektor, wyraźnie wzruszona, gratulowała sukcesów, dziękowała i życzyła dobrych wakacji, do jej słów dołączył przewodniczący rady rodziców – pan Krzysztof Fiut. A na koniec uczniowie klasy 8a i 8c zatańczyli poloneza. I tak tanecznym krokiem wkroczyli w przyszłość.

Przejdź do treści