Witamy wiosnę w sportowej koszulce z czekoladą, bez plecaka

Witamy wiosnę w sportowej koszulce z czekoladą, bez plecaka

Uczniowie naszej szkoły powitali na wesoło wiosnę, obchodząc Dzień Czekolady, Dzień bez Plecaka, Dzień Sportowej Koszuli, jak zwykle wykazując się pomysłowością i poczuciem humoru. Było kolorowo i zabawnie. Dzieci z 3a robiły Marzanny.

Przejdź do treści